Diğer Araç Sigortaları


 

Plaza Kasko Sigortası

Plaza Kasko Sigortası "Genişletilmiş Kasko", benzersiz avantajlar ve "tek bir poliçe" ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar. Tek bir marka için değil tüm araç markaları için özel bir kasko ürünümüzdür.

 

 

Beşiktaş Trafik Sigortası

Bu ürünümüzle, Zorunlu Trafik Sigortası ile verilen tüm teminatları Beşiktaş taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.

 

 

 

Beşiktaş Kasko Sigortası

Bu ürünümüzle, geniş kapsamlı kasko poliçemiz kapsamında verilen tüm teminatları Beşiktaş taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.

 

 

 

Yeşil Kart Sigortası

Bu ürünümüz ile aracınızın, yurt dışında kullanımı sırasında bir kimsenin ölümüne; yaralanmasına veya maddi zarara uğranmasına sebebiyet vermesi durumuna karşı teminat alabilirsiniz. Sigorta, Yeşil Kart’ın arkasında belirtilmiş olan üye ülkelerin trafik kanunlarına göre sizi hasar veya kaza durumunda güvene altına alır.

 

 

Zorunlu Karayolu Taşımacılık Mali Sorumluluk Sigortası

Bu ürünümüzle, motorlu aracın işletilmesi sırasında, üçüncü şahısların ölümü, yaralanması veya sakatlanmasına sebebiyet verilmesi halinde, işletene düşen hukuki sorumluluğu teminat altına alabilirsiniz. Bu ürünümüz zorunlu bir sigortadır.

 

 

Mehmetçik Kasko Sigortası

TSK mensupları ve emeklileri, onların eş ve çocukları, şehit ve gazi yakınları ile TSK yararına faaliyet gösteren vakıflar ve bu vakıflara bağlı ortaklıkların personeline ait hususi otomobiller için hazırladığımız ürünümüzdür. Anadolu Sigorta, Mehmetçik Kasko Sigortası ürünü ile TSK personellerine araçlarının ihtiyacı olabilecek tüm teminatları bir arada benzersiz avantajlarla sunmaktadır.

 

 

Artan Mali Sorumluluk Sigortası

Bu ürünümüzle; aracınızın kullanılması nedeniyle aracın işletenine düşen hukuki sorumluluğu ve Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası hadlerinin üzerinde kalan kısmı, teminat altına alabilirsiniz. Artan Mali Sorumluluk Sigortası, Anadolu Sigorta’nın isteğe bağlı sigorta ürünleri arasında yer almaktadır.

 

 

Oto Arıza Sigortası

Bu ürünümüzle, Anadolu Sigorta’dan Kasko Sigortası yapılmış olan aracınızı, mekanik ve elektriksel arızalara karşı da teminat altına alabilirsiniz. 5 yıldan yeni araçların mekanik ve elektrik aksamlarının durması ve fonksiyonlarını yitirmesi durumunda bakım ve onarım masrafları Oto Arıza Sigortası kapsamında karşılanır.

 

 

Trabzonspor Trafik Sigortası

Bu ürünümüzle, Zorunlu Trafik Sigortası ile verilen tüm teminatları Trabzonspor taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.

 

 

 

Trabzonspor Kasko Sigortası

Bu ürünümüzle, geniş kapsamlı kasko poliçemiz kapsamında verilen tüm teminatları Trabzonspor taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.

 

 

 

Sivasspor Kasko Sigortası

Bu ürünümüzle, geniş kapsamlı kasko poliçemiz kapsamında verilen tüm teminatları Sivasspor taraftarlarına özel aynı şartlarla sunaktayız.

 

 

 

Sivasspor Trafik Sigortası

Bu ürünümüzle, Zorunlu Trafik Sigortası ile verilen tüm teminatları Sivasspor taraftarlarına özel aynı şartlarla sunmaktayız.

 

 

 

Kara Yolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Bu sigorta uluslararası ve şehirlerarası yolcu taşıyan motorlu araçların zorunlu olarak yaptırması gereken sigortadır.

 

 

 

Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Bu sigorta, sürücünün, yolcuların ve muavinin bir kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık ve tedavi teminatları sağlar.

 

 

 

Servis Araçları Ferdi Kaza sigortası

Bu sigorta servis araçlarıyla taşınan personeller, öğrenciler ve görevliler için kaza ve deprem sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masraflarını karşılar.