İşim Sarsılmaz Deprem Güvencesi Sigortası


Hiçbir kuvvet işinizi sarsamaz!

Türkiye’de bir ilk olan İşim Sarsılmaz Deprem Güvencesi sayesinde deprem sonrası eksper sürecine gerek kalmadan ve hasar şartı   aranmaksızın tazminat ödemenizi alabilir, iş yerinizde bir hasar olsun olmasın, çevresel faktörlerden kaynaklı finansal riskinizi azaltabilirsiniz.

Neden işim sarsılmaz diyoruz?

Deprem sonrası hasar şartı aranmaksızın tazminat ödemenizi alabilirsiniz.

Tazminat ödemeniz, eksper sürecine gerek kalmadan şirket hesabınıza direkt ve hızlı bir şekilde yapılır.

Deprem sonrası çevresel faktörlerin etkisi ile karşılaşılabilecek risk durumlarına karşı şirketiniz güvence altına alınır.

İşim Sarsılmaz Deprem Güvencesi’ne neden ihtiyacınız olabilir?

Deprem esnasında oluşabilecek fiziksel hasarların yanında, deprem sonrası oluşabilecek çevresel faktörlerden kaynaklı, hasar yaratmayacak risklere karşı da işinizi sağlama alabilirsiniz.

Sigortalı, riziko adresinde ödeme sürecini tetikleyen bir deprem yaşanması durumunda, deprem olduktan sonra 72 saat içerisinde sigortalı koordinatlarında depremin hissedilen şiddetine karşılık gelen tazminat ödemesine hak kazanır.

Depremin Şiddeti Teminat Limiti Üzerinden Ödeme
hafif yüksek, hissedilebilir derecedeki depremler* %50
çok yüksek ve yıkıcı etkiye sahip olabilecek depremler* %100

*Deprem şiddeti Mercalli metodu ile ölçümlenmektedir. İşim Sarsılmaz Deprem Güvencesi poliçe kapsamında hafif yüksek deprem 8-9 Mercalli aralığında, çok yüksek deprem ise 9 ve üzeri Mercalli ölçüsünde deprem olarak ifade edilir.

Mercalli: USGS tarafından depremin şiddetinin koordinat bazında tanımlanmasında kullanılan 12 basamaklı bir ölçüm skalasıdır.

USGS: Amerika Birleşik Devletleri Jeolojik Araştırma Kurumu “USGS”, ABD’de 1879 yılında kurulmuş, dünyadaki tüm sismik hareketleri takip ve analiz eden bağımsız, bilimsel bir kuruluştur.

Teminat Seçenekleri    Poliçe Primi
25.000 TL

Ürün paketlerini, seçeceğiniz teminat tutarı ve   riziko adresinizin bulunduğu deprem bölgesine bağlı olarak risk bölgesine göre 55 TL ile    225 TL aralığında başlayan primlerle satın alabilirsiniz. Fiyatlandırmayla ilgili detaylı bilgiyi satış danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

50.000 TL
100.000 TL
250.000 TL
500.000 TL
1.000.000 TL