Vitamin 2E (yabancı uyruklular için)


Allianz'la güç yanınızda!

Allianz, 70'ten fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 25 yılı aşkın birikimiyle her koşulda, her zaman yanınızda... Vitamin 2E ürünümüz ile yabancı uyruklu kişileri de sağlık sigortası kapsamı altına alıyoruz.

Allianz ile Avantajlı Güvence!

Ayakta ve Yatarak Tedavi giderleriniz için Allianz, geniş Anlaşmalı Sağlık Kurum ağıyla hizmetinizde...Allianz, Anlaşmalı Sağlık Kurumları'mızdaki sağlık harcamalarınızı takip eder, limitler dahilinde sizin adınıza öder.

Üstelik Muayene, Röntgen, Laboratuvar, İlaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı Harcamaları da dahil. Üniversite hastanelerinde oluşabilecek sağlık giderlerimizin tamamı da Allianz güvencesindedir.

Acil Yardım Hizmeti

Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda "0850 399 99 99 Allianz Müşteri Hizmetleri" ile sizinle. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, hava ambulansı Asistans hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda.

Kontrol Mamografi ve PSA (Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti

40 yaş ve üzeri bayanlar için Mamografi; baylar için PSA Tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalıları erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor ve üstelik hasarsızlığınızı da etkilemiyor.

Vergi Avantajıyla Daha da Ekonomik...

Diğer Sağlık ve Sağlık Dışı Giderlerinizde de Allianz İndirim Avantajları...

Teminatlarınızın olmadığı durumlarda dahi birçok Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumu'nda özel Allianz fiyatları üzerinden hizmet alabilirsiniz.

Spor merkezlerinden güzellik merkezlerine, optik mağazalarından diş kliniklerine kadar birçok kurumun yer aldığı indirimli kurumlarımız, özel yaşamınızı renklendirerek Allianz sigortalısı olmanın farkını size ve ailenize yaşatır.

Yarınlarınız için, sevdikleriniz ve sizin için...

Vitamin 2E Planı ile Yabancı Uyruklu Kişiler Teminat Altında...

Yabancıların ülkemizde ikamet edebilmesi için, 11 Nisan 2014'te yürürlüğe giren yasa kapsamında gerekli olan özel sağlık sigortası ile Allianz olarak Türkiye’deki yaşamınızda sağlığınızı güvence altına alıyoruz.

1 veya 2 yıllık olacak şekilde düzenlenebilen Vitamin 2E Özel Sağlık Sigortası, sigorta süresi içerisinde yaşanan hastalık ve/veya kaza halinde, sigortalının ve/veya (poliçede belirtilmiş olmaları kaydıyla) sigorta ettirenin, bu ürüne özel anlaşmalı sağlık kurumlarında gerçekleşen tanı ve tedavilerine ait sağlık harcamalarını karşılar. Söz konusu harcamalar, sigortalının tabi olduğu poliçede belirtilen Sağlık Sigortası Genel Şartlarına, Özel Sağlık Sigortaları Yönetmeliğine ve ilgili Özel Şartlara göre; poliçede belirtilen teminat, limit, ödeme yüzdesi ve istisnalara tabi olarak karşılanır.

Bu ürün 06.06.2014 tarih ve 9 sayılı İkamet İzni Talepleri’nde Yaptırılacak Özel Sağlık Sigortalarına İlişkin Genelge'de belirlenen asgari teminat yapısını kapsamaktadır.

 

Dönem Teminatlar Yurtiçi Anlaşmalı Sağlık Kurumu Yurtiçi Anlaşma Harici Sağlık Kurumu

1. Dönem (1. Yıl)  

Yatarak Tedaviler Limitsiz           %100 20.000 TL         %80
Kemoterapi-Radyoterapi- Diyaliz Limitsiz           %100 20.000 TL         %80
Kemoterapi-Radyoterapi- Diyaliz Tetkik 1.500TL             %60
Küçük Cerrahiler Limitsiz           %100 20.000 TL         %80
Suni Uzuv 22.000TL        %100
Ayakta Tedaviler 2.000TL             %60

2. Dönem (2. Yıl)  

Yatarak Tedaviler Limitsiz           %100 20.000 TL         %80
Kemoterapi-Radyoterapi- Diyaliz Limitsiz           %100 20.000 TL         %80
Kemoterapi-Radyoterapi- Diyaliz Tetkik 1.500TL             %60
Küçük Cerrahiler Limitsiz           %100 20.000 TL         %80
Suni Uzuv 22.000TL        %100
Ayakta Tedaviler 2.000TL             %60

Genel - Özel Şartlar ve Bilgilendirme Formu

Genel Şartlar için tıklayınız.

Özel Şartlar için tıklayınız.

Bilgilendirme Formu için tıklayınız.